СТАЛО СТАЛО
Рубрика новостей
Чи може фермерська продукція отримати статус органічної?

Чи може фермерська продукція отримати статус органічної?

Може, якщо це буде підтверджено відповідним органічним сертифікатом.

Сертифікація органічного виробництва - це обов'язкова процедура контролю та підтвердження процесу виробництва органічних продуктів.

Сертифікуються окремі напрямки з особливими вимогами: тваринництво, рослинництво, аквакультури, продукти переробки, бджільництво, дикороси, імпорт/експорт, торгівля і т.і.

Перевіряється все, що має відношення до виробництва. Наприклад, якщо це рослинництво, то перевіряються умови обробітку ґрунтів, насіння, складські та виробничі приміщення, парк с/г транспорту, документація підприємства, тощо.

 У готовому продукті може бути не більше 5% інгредієнтів, які мають не органічне походження. Існує перелік можливих неорганічних інгредієнтів (наприклад, сіль, м'ята для віддушки і т.і.) Всі інші інгредієнти, якщо ми говоримо не про монопродукт, мають бути органічними.

 Щоб пройти процедуру сертифікації, потрібно уважно ознайомитись з вимогами (стандартами) та процедурою сертифікації, після чого подати заявку. Потім підтвердити сплату послуг та вимоги контракту з сертифікаційним органом. Обов'язково присутній перехідний період від півтора-два року до трьох-чотирьох, в залежності від напрямку та складності виробництва. Якщо підприємство відповідає стандартам по всьому ланцюгу виробництва, воно отримує сертифікат, наприклад, на новий врожай після закінчення перехідного періоду.

 В момент підписання контракту сертифікаційний орган бере на себе відповідальність інспектувати, контролювати процес виробництва та проводити періодичні перевірки. Сертифікат видається на один рік, впродовж якого проводяться планові та позапланові перевірки. По закінченні строку дії Сертифікату підприємство проходить наступну сертифікацію.

 Проводити сертифікацію мають право тільки акредитовані компанії. Сертифікацію проводять за різними органічними стандартами. В Україні виробники сертифікуються за стандартом Європейського Союзу (Постанова ради (ЄС) 834/2007 та Постанова Ради (ЄС) 889/2008). Це не порушує чинний український Закон «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції», над яким зараз працює робоча група для його гармонізації до європейського закону про органічне виробництво та гармонізації з іншими українськими законами.

 Сертифікаційні компаній мають бути затверджені Комісією ЄС для конкретної країни, щоб мати можливість на її території проводити органічну сертифікацію. На сьогоднішній день для України таких компаній більше 20. В основному це міжнародні компанії з Німеччини, Італії, Австрії, Франції та інших країн, а також українська компанія "Органік Стандарт", яка на сьогоднішній день сертифікує в Україні найбільшу кількість операторів органічного виробництва.

 Увага!

Для споживача важливо знати, що будь-яку органічну продукцію у роздрібній торгівлі або інтернет-магазинах мають супроводжувати діючи Сертифікати про органічне походження, в яких зазначено: назва виробника, назва сертифікаційного органу, термін початку та закінчення дії Сертифікату, перелік органічної продукції на яку розповсюджується цей Сертифікат. Продавець зобов'язаний показати копію Сертифікату на вимогу покупця.

Якщо на упаковці продукту є вказівка що продукт органічний, але немає відповідного маркування та Сертифікату, - перед вами псевдоорганічний продукт.

В Україні ще не почав роботу перевіряючий та караючий орган за такі правопорушення, тому "Захист прав споживача це персональна справа Споживача". :)