СТАЛО СТАЛО
Рубрика новостей
Кредити на придбання електромобілів

На придбання електромобілів «Ощадбанк» буде надавати кредити

Кредитування на придбання всіх марок електромобілів, а також супутніх товарів до них, наприклад, домашніх зарядних станцій, запроваджує Ощадбанк. Про це розповів у Львові  голова правління Ощадбанку Андрій Пишний, повідомляє epravda.com.ua.

«Електромобіль — ще один крок до енергетичної незалежності, екологічної безпеки для нас з вами і наших дітей. Саме для того, щоб філософія енергоефективності ширилася серед українців і у виборі між звичайним авто та електромобілем вибір робився на користь останнього, ми здійснюватимемо кредитування за лояльною процентною політикою», — зазначив Пишний.

 Костянтин Євтушенко, керевник Shooter.UA,  прокоментував новину на сторінці у fb, додавши інтриги: вже восени не потрібно буде купувати «сірі» електромобілі невідомого походження, без гарантії і з дивною історією.

Constantine Yevtushenko

Львів — перше в Україні місто, що використовує електромобілі для потреб муніципалітету. Львів перше в Україні місто з електротаксі. Зі Львову почався рух «Тесли» Україною. У Львові найрозвиненіша в Україні мережа електрозаправок.

І ось ще одна новина про кредитування купівлі електромобілів державним банком саме зі Львову!

«Я відкрию таємницю: вже восени вам не потрібно буде купувати «сірі» електромобілі невідомого походження, без гарантії і з дивною історією. Робимо все, щоб найбільш популярні моделі електрокарів були не лише дешевшими на 30% ніж зараз, але й вільно продавалися в офіційних дилерів!»