СТАЛО СТАЛО
Рубрика новостей
Робота журі конкурсу ‎СТАЛО‬ триватиме до середини вересня

Робота журі конкурсу ‎СТАЛО‬ триватиме до середини вересня

Оргкомітет конкурсу СТАЛО‬ повідомляє, що робота журі триватиме до середини вересня. До цього часу члени журі встигнуть не тільки вивчити заявки учасників конкурсу, але і познайомиться з їх бізнес-історіями, а також побачити фоторепортажі з ферм і виробництв, дізнатися про плани на найближче майбутнє. І отримати найсвіжішу інформацію від оргкомітету конкурсу СТАЛО про те, як йдуть справи у підприємців.

Весь серпень наша команда їздила по містах і селах, знайомлячись особисто з учасниками конкурсу. Так що старт нового ділового року - 1 вересня - ми відзначимо публікаціями на  stalo.delo.UA і на delo.UA, а також на сторінці в fb.

Всього їх буде 50 - за кількістю компаній, що потрапили в шорт-лист конкурсу.

До цього часу члени журі встигнуть не тільки вивчити заявки учасників конкурсу, але і познайомиться з їх бізнес-історіями, а також побачити фоторепортажі з ферм і виробництв, дізнатися про плани на найближче майбутнє.

На фото: у Карпатах на вершині гори Мегура Валерій Чалий, власник екоготеля Ковчег - учасник конкурсу СТАЛО - влаштовує для гостей майстер-клас: як приготувати сніданок на сонячній сковорідці. Фото: Тетяна Довгань.

Церемонія нагородження десяти переможців конкурсу пройде 8 жовтня. Запрошуємо всіх 80 учасників СТАЛО презентувати гостям івенту свою продукцію, сервіси, свої бізнес-ідеї, які допомагають берегти природу і робити краще життя людей.