СТАЛО СТАЛО
Рубрика новостей
Конкурс "Стало" обрав 83 учасників

Фермерські продукти, електромобілі та біопаливо в пріоритеті у учасників конкурсу "Стало"

Стало

105 заявок надіслали на конкурс підприємці. З них до лонг-листу експертна група відібрала 80 бізнес-рішення, які відповідають концепції конкурсу, а значить поєднують у собі економічний, екологічний та соціальний аспекти.

Дякуємо всім, хто нас підтримав, хто рекомендував учасників конкурсу СТАЛО. Хто розповів про нові невеликі компанії, які ведуть бізнес не лише заради грошей. Про "зелених" і соціальних.

Найбільше заявок надійшло від фермерів та виробників органічних продуктів. Бізнес іншої найчисельнішої групи пов'язаний з електромобілями та біопаливом.

Є унікальні для нашої країни ініціатіви. Наприклад, в Івано-Франківську 100 інвесторів скинулися грошима і відкрили ресторан, дохід від якого мають намір витрачати на проекти, що роблять комфортнішим життя у їхньому рідному місті. Бажаємо, щоб у них все вийшло, а їх приклад наслідували в інших містах.

Докладніше дізнатися, хто наші учасники, з яких міст і сіл та що хорошого роблять, які нові ніші знайшли, як планують розвиватися, можна на сайті Stalo.delo.ua в рубриці "Учасники".

Поки дуже коротко. Докладні бізнес-сторі — пізніше. Вони будуть про тих претендентів на перемогу у фіналі , які потраплять до шорт-листу.