СТАЛО СТАЛО

Ласка

Прийом та продаж б/в речей: вирішення питання щодо утилізації речей, збір батарейок, вироблення ресайкл-килимків з дрантя, де задіяні пенсіонери та люди з обмеженими можливостями. Також магазин продає нові товари від українських виробників.

Власник, СЕО

Анна Грищенко

Со­основатель, координатор, дизайнер

Мiсто: Київ

www.laskastore.com

www.facebook.com/laskastore

Бiзнес-рішення: Прийом та продаж б/в речей. Завдяки цьому кожна річ отримує друге життя. А це вирішення проблеми з утилізацією непотребу, можливість вдягнутися за невеликі гроші. Створення килимків с ганчір’я. Не користуємося поліетиленом, речі загортаємо у крафт-папір або крафт-пакети. 

"Ми нічого не викидаємо, все знаходить своє місце і свого нового господаря. Не користуємося поліетиленом, речі загортаємо в крафт-папір або крафт-пакетии". 

Також магазин продає нові товари від українських виробників. Компанія розшукує їх по всій Україні і пропонує людям, які роблять якісний продукт, зайнятися цим у промислових масштабах.

Мета: Створити успішний бізнес, що не шкодить світу і довкіллю, а спрямований на розвиток, підтримку екології, взаємодопомогу, соціальну відповідальність, створення робочих місць та конкурентних зарплат.

Суть рішення:

1. Можливість вдягнутися та отримати послуги за невелику ціну. Просування товарів від українських виробників.

2. Вирішення питання щодо утилізації речей: надання другого життя вживаним речам, збір батарейок, вироблення ресайкл-килимків з дрантя. Завдяки цьому пропагується помірне споживання та дбайливе ставлення до довкілля.

3. У виробництві килимків задіяні пенсіонери та люди з обмеженими можливостями. Для них — це соціальна адаптація і додатковий заробіток

На базі магазину постійно проходять соціальні активності.


Економіка

Екологія

Соціум